« Oferta

Oferta

Licówki porcelanoweWybielanieOrtodoncjaImplantyKorony pełnoceramiczneEndodoncja - leczenie kanałoweWkłady porcelanoweProtezy bezmetaloweSzyna NTI-tssProfesjonalne czyszczenie zębów

Opis oferty


W naszym Centrum podchodzimy kompleksowo do problemów stomatologicznych naszych pacjentów. Co to oznacza w praktyce? Oznacza to, że potrafimy zdefiniować i zaradzić problemom z różnych dziedzin stomatologii. W naszej opinii działalność dobrze prowadzonej praktyki stomatologicznej powinna być jak najszersza – stąd obecność zabiegów z niemal wszystkich specjalności. Szeroka oferta daje duże możliwości zaradzenia i sprostania Twoim wymaganiom. Zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje po to aby móc zapewnić jak najlepszą opiekę, sprostać wymogom konkurencyjności i być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami stomatologii przekładając je na codzienna praktykę. (prezentację naszych certyfikatów można obejrzeć na podstronie Galerie).

W tym dziale przedstawiamy pewne elementy całościowej oferty (jak sądzimy najciekawsze). Opisywanie wszystkich możliwych zabiegów stomatologicznych nie służyło by czytelności komunikatu lecz zagmatwało by obraz tej specjalności. A przecież intencja naszą nie jest tworzenie podręcznika stomatologii dla pacjentów on-line. Zatem zapraszamy !
Aktualności

07.01.2012
Orthocaps TwinAligner
Od nowego roku wprowadziliśmy do naszej regularnej oferty rewolucyjny system niemieckiej firmy Orthocaps do korygowania estetycznych wad zgryzu przy pomocy bezbarwnych nakładek nie wymagających stosowania aparatu stałego. rozwiń


23.02.2011
Wywiad z zespołem w czasopiśmie "Asysta dentystyczna"

Od niedawna w Polsce pojawiło się czasopismo branżowe skierowane do asystentek, higienistek i recepcjonistek pracujących w gabinetach stomatologicznych – „Asysta dentystyczna”.

rozwiń


21.02.2011
Endodontyczny "Oscar" dla dr Łukasza Kwolka

Nasz doktor Łukasz Kwolek ukończył cykl szkoleniowy pod patronatem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) zakończony pomyślnie zdanym egzaminem.

rozwiń


20.01.2011
Nowość - Tomograf stomatologiczny Sirona Galileos 3D

Zapraszamy do skorzystania z nowej możliwości - wykonania zdjęcia tomograficznego 3D na super nowoczesnym sprzęcie Sirona Galileos.

rozwiń


pozostałe aktualności


Kontakt

Centrum Stomatologii,
Ortodoncji i Implantologii

42-600 Tarnowskie Góry

ul. Legionów 37/3

Mapka
zobacz tez na google.maps.com

tel./fax: 032 285 64 64

kontakt@stomatologiarenk.pl

www.stomatologiarenk.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek: 09:00-20:00

wtorek: 09:00-20:00 
środa: 09:00-20:00

czwartek: 09:00-20:00

piątek: 09:00-18:00

Rejestracja

telefoniczna:

tel.: 032 285 64 64

formularz e-mail:

kliknij tutaj